O NAS

Jesteśmy firmą rodzinną. Początki naszej działalności sięgają lat czterdziestych XX wieku. Wtedy to pradziadek Jan założył Zakład Kamieniarski w Psarach Śląskich (gmina Woźniki). Firma wykonywała wszelakie zamówienia na roboty pomnikowe i budowlane początkowo z lastriko i marmuru.

WIELOPOKOLENIOWA FIRMA

Śląskich (gmina Woźniki). Firma wykonywała wszelakie zamówienia na roboty pomnikowe i budowlane początkowo z lastriko i marmuru.
Syn Jana- Jerzy kontynuował działalność firmy oraz wprowadzał coraz to lepsze urozmaicenia. Koniec lat 70tych był przełomowy, wtedy to na polskie cmentarze trafił granit z którego Jerzy wykonywał piękne formy nagrobków. W jego ślady poszła również córka Barbara wraz z mężem Dariuszem. Od ponad dwudziestu lat prowadzą własny zakład w Siemianowicach Śląskich. Tradycja przetrwała, ponieważ ich dzieci zaraziły się pasją do kamienia i od najmłodszych lat fascynowały się granitem jak i jego obróbką. Na dzień dzisiejszy rozwijają działalność z ogromnym zapałem wprowadzając nowe koncepcje do firmy. Reasumując, czwarte już pokolenie rodu ma zaszczyt kontynuować rodzinną tradycję w rzemiośle kamieniarskim.

ZADZWOŃ

518-268-575

NAPISZ DO NAS

GODZINY PRACY

10:00- 17:00